Összes termék (13 tétel)
Fémmunka
Porcelán
(9)
Szobor
kígyó szobor
(13 tétel)
Keresőszó: kígyó szobor
Royal dux art deco nagyon ritka kígyó bűvölő 664
Aquincum aquazur mini kígyó - több fajta a termékeim között
Herendi Kleopátra kígyóval akt 24 cm 5722
Drasche ritka art deco kígyó 416
Antik, jelzett, nagyméretű bécsi bronz (Vienna bronze), Gyíkkal harcoló kígyó 18*12 cm
Ősz Szabó Antónia extra ritka kígyó
KÍNAI ARANYOZOTT FÉM KÍGYÓ SZOBOR, FIGURA KÍNA ÁZSIA INGYEN POSTA!
Drasche kígyó
1,-Ft Nagyméretű Herendi kígyós nő!Hibátlan!
EGY FORINTRÓL - HERENDI KLEOPÁTRA KÍGYÓVAL
1 Ft-os aukció// Oroszlán vs kigyó harca - Tekintélyes műalkotás
Réz kobra kígyó szobor