Összes termék (7 tétel)
Óra
Porcelán
kandalló óra szett
(7 tétel)
Keresőszó: kandalló óra szett
Antik aranyozott Francia kandalló óra szett. Jelzett, AD. Mougin, 19. sz.
1 ft os aukció! Antik asztali vagy kandalló óra szett festett biszvit porcelánból.
Antik Art-deco kandalló óra szett!
Kandalló óra szett
Francia Lombard kandalló óra szett. 1880-as évek.
Antik marvany kandallo ora szett
Antik Japy Freres Porcalan kandallo ora szett. 1880 korul.