Összes termék (20 tétel)
Ezüst tárgy
(18)
Fémmunka
Vallás és spiritualizmus
keresztelőpohár
(20 tétel)
Keresőszó: keresztelőpohár
Ezüst keresztelő pohár
Keresztelő pohár ezüstözött 1902. 04 . 15
Judaika ,Keresztelő poharak !
Ezüst keresztelő pohár
Antik orosz kis "keresztelő" pohárka.
Ezüst keresztelőpohár .
Ezüst keresztelőpohár .
KURIÓZUM, EZÜST KERESZTELŐ POHARAK, SZOVJET, 20. SZ.!!!
PAZAR, ANTIK, EZÜST KERESZTELŐ POHÁR, MAGYAR, CA. 1940!!!
RENDKÍVÜLI, ANTIK, EZÜST KERESZTELŐ POHÁR, OROSZ, 1797!!!
Antik Ezüst Hibátlan Keresztelő Pohár 58,2gr
SZÉP, ANTIK EZÜST KERESZTELŐ POHÁR, MAGYAR!!!
Jelzett ezüst (800) keresztelőpohár Hófehérke és a Hét Törpe
CSODASZÉP, ANTIK, EZÜST KERESZTELŐ POHÁR, NÉMET CA 1890!!!
Réz antik keresztelő pohár.
Ezüstözött keresztelőpohár
SZÉP, ANTIK, EZÜST KERESZTELŐ POHÁR, FRANCIA CA 1870!!!
KURIÓZUM, ANTIK, EZÜST KERESZTELŐ POHÁR, MOSZKVA CA 1870!!!
Ezüst keresztelőpohár
Ezüst keresztelőpohár