Összes termék (113 tétel)
Egyéb régiség
Fémmunka
Otthon, háztartás kellékei
Szobor
(81)
Tükör
Vallás és spiritualizmus
(19)
fa puttó
(113 tétel)
Keresőszó: fa puttó
1. oldal / 2
Spanyol 45 cm antik fa puttós gyertyatartó párban ALKUDHATÓ
Szecessziós stílusú fa faragott angyal puttó fali dísz karácsonyfadísz
Faragott puttó
Antik ,korabeli, faragott barokk puttó fej
Fa puttók
Barokk faragott fa lap aranyozott angyal puttó
Barokk fa putto angyalka faragott ALKUDHATÓ
FÁBÓL FARAGOTT PUTTO ANGYALFEJ
0Z104 Antik faragott fa puttó angyal fej
Antik faragott fa szépen festett barokk puttó, angyal.
Fa, templomi szobor, puttó
Máriahegyi János szobrász - Puttó figura
ANTIK KÉZI FARAGOTT FARAGVÁNY FA FESTETT ANGYAL PUTTÓ
Puttó angyalka fali fa festett szobrocskák párban
XIX. századi fa puttó szobor, 20 cm-es nagyságú.
XIX. századi fa puttók párban, 18 cm-es nagyságúak.
Antik, fa angyal/puttó
Régi fa angyal, putto régi ALKUDHATÓ
Régi angyal , putto fa festett 2 db. Alkudható.
Falra akasztható nagyméretű festett fa puttó angyal fuvolával figura
Falra akasztható nagyméretű festett fa puttó angyal fuvolával #2
Puttó angyalka figurák mézes csuporral
Puttó angyalka fali fa szobrocskák párban
Antik barokk fa puttó!
Régi, faragott fa puttó pár putto fej angyalka
Régi, faragott fa puttó fej angyalka
1L798 Jelzett faragott fa puttó aranyozott angyal fej 17 x 18.5 cm
Fa puttó angyal
Antik régi fa puttó angyal pár fali vagy karácsonyfadísz
Barokk szépen faragott nagy, ritka, puttó színesre festve, nagyon jó állapot.
Barokk szépen faragott, puttó színesre festve, nagyon jó állapot.
Puttó ,angyalka fej fàból . Ünnepi jellegű szép fafaragàs
Fa faragott angyal, puttó párban
XIX. századi festő : " Puttó ",olajfestmény
Antik, kézzel faragott puttós falidísz
Fa angyalka puttó, faragott bàjos,festett zenélő gyönyörű ünnepi jellegű dekorációnak is. Videó!
Kiárúsítás! Antik, faragott fa puttó - karácsonyfadísz / dekoráció
XVIII. Századi barokk faragott fa angyalka Putto I.
Fa puttó fej dísz
Régi faragott fa puttó, angyal
16 cm faragott puttó fej fából
Puttó fa faragott német 20. ik század eleje
Faragott fa puttó, angyal
Fa puttó angyalka büszt szobor
PUTTÓ ANGYAL FIÚ 28 CM., JELZETT, FÁBÓL FARAGOTT FIGURA! (F049)
PUTTÓ/ANGYAL NAGY DEKOR KÉP!50x26cm
Faragott puttó fej 9 cm magas
Barokk fa putto
19.sz Kézzel faragott fa Puttó büszt
Barokk puttó
Faragott fa puttó szobor, kb.14 cm, ujjain sérülésekkel.
Fa puttó, angyal fej, kézi faragás
Antik vallásos kegytárgy antik puttó aranyozott faragott fa puttó antik angyal figura 19. század
Fa Angyal, Antik festett lap arany putto Angyalka, egyházi stílusú ünnepi jellegű faragás!Feng-Shui
Antik faragott angyal putto+ faun ördög 2db bútordísz 19.század. Alkudható! Gyönyörű!!
Réges-régi Zatzka nyomat/kép üvegezett fa keretben hölgy angyallal/puttóval
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: