Összes termék (13 tétel)
Ékszer
(13)
borostyán ezüst fülbevaló
(13 tétel)
Keresőszó: borostyán ezüst fülbevaló
Borostyán fülbevaló
Különleges nagyon szép ezüst fülbevaló borostyánnal
Gyönyörű ezüst fülbevaló borostyánnal
20 db. balti borostyán gyűrű , fülbevaló és klipsz aranyozott szovjet fémjeles
Borostyán köves, beszúrós ezüst fülbevaló
Szív alakú borostyán köves fülbevaló
3 db,925-ös ezüst fülbevaló.Klipsz csattal.Tömör ezüst, borostyán köves,gyöngyös.Ajándéknak
Borostyán fülbevaló, 925-ös sterling, jól záródó kapoccsal. Finom, nőies darab, karácsonyra.
Antik bórstyán fülbevaló
Antik Borostyán Aranyozott Ezüst száron
Ezüst Borostyán Fülbevaló /1cm
Antik borostyán 925 fülbevaló
Ezüst borostyánnal másként