Összes termék (20 tétel)
(15)
Könyv
Numizmatika, Pénz, Érme
szentgály
(20 tétel)
Keresőszó: szentgály
EGYEDI AJÁNLAT ! ANTIK GARANTÁLTAN EREDETI SZENTGÁLY FERENC FESTMÉNY
Szentgàly Ferenc festmény, akvarell vízfestmény, tàjkép mezei virágok, miniatűr blondel keretben.
ANTIK GARANTÁLTAN EREDETI SZENTGÁLY FERENC FESTMÉNY: TÉLI ERDŐ
Szentgály Ferenc: Mocsár gólyákkal (50x60 cm olajfestmény vászonra) tájkép
Szentgály Ferenc :Mocsaras Táj Gólyákkal Olajfestmény
Szentgály Ferenc: Mocsaras táj gólyával, Olaj vászon festmény aranyozott blondel keretben
Szentgály Ferenc Erdei Tájkép Pasztell. Jelzett
Szentgály Károly - Régipénz gyűjtése - numizmatika
Szentgály Ferenc vízfestmény, miniatűr, szines mező virágokkal szalmabála!
Szentgály Ferenc / Téli táj vadkacsákkal
Szentgály Ferenc
Gyönyörű kép, ha a keret kicsike hiányaitól eltekintünk, falra kész! Szentgály Ferencz
Szentgály Ferenc: Téli erdő. Eredeti olajfestmény!
Szentgály Ferenc: Falusi tájkép nádtetős házikóval, jelzett olaj-vászon '930
Szentgály Ferenc: "Libaetetés" olaj-vászon festmény
Szentgály Ferenc: "Falusi életkép" olaj-vászon festmény
Szent-Gály G. 1947 Sajtmester bronz plakett
1930-as évek Szentgály Ferenc Szántás c.olajfestménye 95x75cm Eredeti Garanciával !!!
Szentgály Károly: A régipénz gyűjtése
Szentgály: A régipénz gyüjtése /1927