kalapdísz (0 tétel)
számoló cédula
nyomat növény
báli
10 forint 1969
orosz ékszer
tüziaranyozott
faragvány
öntő
királyi
puch
edényszárító
zippo öngyújtó
kerámia persely
ollós lámpa
ékszer mérleg
1948 20 forint
1993
polónyi
réz asztalközép
növény litográfia
zsolnay paradicsom madaras
falitányér madaras
székesfehérvár
cukorfogó
ukulele