varrás (0 tétel)
óra orosz
réz kehely
benke
herendi halon ülő
nagy bronz szobor
pillangós teás
kartonozó
mattyasovszky
csonti
szovjet magyar
réz daráló
vintage íróasztal
gracza
ablakos
búzakalász
levestál
kórusz rézkarc
2 fillér 1932
tófej kaspó
aranyozott dollár
zatzka
hollóházi daru
balerina cipő
fischer mieg
longines karóra