absztrakt festmény (114 tétel)
VIKTOR VASARELY"KIU SIU BLEU"1978-ban kiadott Szeriográfia'szitanyomat 120/150.db.keretben:71x61cm
Proveniencia: Raisonee Vol I katalógusszám:1175.
Eladva: 2024. máj. 13. 19:32
BÁLINT ENDRE(1914 -1986) Szitanyomat'1974'szürreális ábrázolása 1/69 sorszám Keretben mérete:55x55cm
Eladva: 2024. ápr. 13. 22:42
Egész lakás egy stílusú 4 zománcozott képpel,Prima díjas művésztől, tanúsítvánnyal. Károlyfi Zs/1952
Fekete design. Cintányér, Hang, Fagott és Fuvola.
Eladva: 2024. ápr. 09. 21:27
Forray Nóry kortárs festőművész absztrakt, modern színes festménye - "Urbanizáció", 50x70 cm vászonr
Eladva: 2024. márc. 29. 10:31
Eladva: 2024. márc. 31. 12:59
Eladva: 2024. márc. 17. 08:12
Eladva: 2024. márc. 26. 01:23
nutria
replika pengő
hóbor
fali réz csengő
kártyanaptár lottó
népi bronz
női valódi bőr táska
nógrádi gábor
mini francia kártya
virgács
bronz diszkoszvető
kék kitűző
komlóssy lászló
festmények neogrády antal
garfield zseb
szabó karcagi
darugyár
foci méz
blattner
francia karosszék
virágszirom
lena szancova
hilla peyk figura
szász endre könyv
bankjegy kötegelő