banklámpa búra (6 tétel)
Banklámpa, öntöttvas talppal, enyhe sérülésekkel, 20. század első feléből, zománcozott bura, eredeti
19.990 HUF
56.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 20:52
35.000 HUF
98.94 USD
Feltöltve: 2023. máj. 28. 09:29
29.990 HUF
84.78 USD
ünnepi terítő
bányai
kártya naptár
megváltó
antik ezüst kanál
kézi malom
fali kárpit
pierre
nagy falitányér
kőrösy balogh
evőeszköztartó doboz
érme forint
piaci
harmonia
gyermelyi
diósi sándor
antik olasz
patay lászló
cohiba
káplár ferenc
wittnauer
1962 100 forint
muránói hamutál
zsolnay figurális
stadium