omega női karóra (1 tétel)
háloszobagarnitura
csepp csillár
mérleg serpenyő
akvarell kép
porcelán teaszűrő
arany női karperec
porcelán panda
kínai füstölő
élesdy rézkarc
artis orbis goebel
izniki
gion
1964 április
kerámia fej falidísz
csehszlovák fotel
vegyipari
tefu
kovácsoltvas kerti bútor
swarovski csillag
orfeum
retro kerámia falitányér
poang
vallásos medál
zsolnay terv
hódmezővásárhely kerámia