súlyos falióra (49 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 22:36
145.000 HUF
409.69 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 12:16
150.000 HUF
423.81 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 06:46
4.750 HUF
13.42 USD
3.800 HUF
10.74 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 20:12
125.000 HUF
353.18 USD
Videó is - 4 súlyos különleges funkciójú, gondosan karbantartott és megőrzött ingaóra a 19.szd.-ból
Joseph Zahringer órásműhelyéből Mussidan városában
135.000 HUF
381.43 USD
Leàraztam Antik Szecessziós Fali Óra 2 súlyos bim-bam csiszolt üveggel intaziàs.Junghans k Német Óra
98.800 HUF
279.15 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:55
250.000 HUF
706.35 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:41
399.000 HUF
1,127.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 15:27
275.000 HUF
776.99 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 18:20
480.000 HUF
1,356.20 USD
Feltöltve: 2024. febr. 12. 08:36
325.000 HUF
918.26 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 06:43
55.000 HUF
155.40 USD
Feltöltve: 2023. nov. 05. 13:50
75.000 HUF
211.91 USD
Feltöltve: 2023. okt. 14. 16:01
95.000 HUF
268.41 USD
1963 október
kerámia szobor lány
régi antik lámpa
folon
réz szecessziós képkeret
halászok rézkarc
szobor bronz elefánt
vaj borostyán
női blúz hímzett
cirkónia medál
kismotor és gépgyár
karlsbad kúra pohár
berthe morisot
porcelán madár mini
sarreguemines u&c
zsolnay pehm
keszegi lászló
jelzett réz tál
1993 1000 e
miske
zsilinszky
alt wien victoria
mostari híd
vitorlásos rézkarc
pest pilis