vágó istván (0 tétel)
100 dínár
holdkő fülbevaló
fortis
herendi őz
pénzek
kristály falikar
tweed
1861
barokk csillár
biai föglein istván
18 század
régi lemezjátszó
1940
régi csillár
50 korona 1914
étkészlet angol porcelán
andrás
margitay
tüziaranyozott
fonott tálca
eljegyzési
csiptetős karácsonyfadísz
quartz zsebóra
vaj tartó
zsolnay ibolyás tányér