óramérleg (15 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 31. 12:37
20.000 HUF
55.56 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 16:00
99.800 HUF
277.26 USD
Feltöltve: 2023. nov. 22. 09:36
79.000 HUF
219.47 USD
A Steinfeldt & Blasberg cég terméke az 1900-s évek elejéről mérleg, óramérleg
Gyűjtemények keresett darabja
95.000 HUF
263.92 USD
Feltöltve: 2023. okt. 18. 07:39
17.490 HUF
48.59 USD
Feltöltve: 2023. jún. 15. 10:22
25.000 HUF
69.45 USD
1 frank 1948
2000 agár
füles tortatál
régi vászon festmény
hattyús kép
elegáns óra
víg özvegy
bécsi bronz szobor
maci csomag
zsolnay búzavirág mintás bonbonier
fehér kalocsai terítő
telefon központ
topáz kövekkel
antik karácsonyi képeslapok
szalma nyuszi
német kanna
empire asztali lámpa
borostyán színű üvegkészlet
calder
falu rézkarc
bartlett
art deco ezüstgyűrű
alt wien victoria
pizzatál
solomko