10 forint 1985 (0 tétel)
herendi csikk
karácsonyi gyertya
alföldi tálaló
kraków
tajték pipa
barasits
fonalgombolyító
réz kalaptartó
láb réz
árvai
palermo
herendi porcelán bonbonier
csontszínű
fortnite
intarziás kisasztal
diósgyőri
markos lajos
széles képkeret
demjén mimi
péter ghyczy
kovács mihály
aranyozott étkészlet
falicsempe
művészi üveg
zsolnay kályhacsempe