20 fillér 1920 (8 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 05. 19:11
1.200 HUF
3.33 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 19:10
1.200 HUF
3.33 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 12:15
2.500 HUF
6.94 USD
tölgy polc
balaton akvarell
50 forint 2004
antik lábtartó
befektetési
alföldi főzelékes
retro gumi baba
brodszky
dohányzóasztal üveg
jethro tüll
zsolnay macska család
eozin rákos
beleznay
vintage mérleg
mércés üveg
100 forintos érme
zománc arany
pot pourri
aranyozott dollár
asztali ingás óra
alföldi ritka
utazó ikon
herendi rózsa porcelán
nyergesi istván
végh gusztáv