25000 korona replika (3 tétel)
kerámiák
kínai leveses
bánfi józsef
bodrogkeresztúri madár
asztali ingás óra
zsolnay apáti
bon bonier
mércés üveg
gyetyatartó
kórusz rézkarc
inox
1 gulden
targonca
jelzett kerámia
tokaji szamorodni
tűzmadár
ezüst korsó
szabolcs megye
zsolnay macska család
arany buton
antik síléc
herendi royal garden
kossin
árpádkori
retro szemüveg