antik tűzoltó (0 tétel)
dériné
antik parfümös üveg
zakó
zsolnay ibolyás tányér
boccia
herendi tálaló
zsolnay szecesszió
porcelán rózsa
bato
iparművész lámpa
modern kép
keményfa
növény litográfia
báró
neobarokk intarziás
magyarország térkép
hollóházi medál
hadházy molnár
gyertyáni németh gyula
nardin
szalai
német tőr
gácser kata
ezüst gyöngy
100 forint 1992