arany tálca (19 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 19. 15:29
3.800 HUF
10.64 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 10:06
25.000 HUF
69.98 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 14:26
2.300 HUF
6.44 USD
Antik fekete-arany fa keretes, üvegezett,réz füles, tálca - kézi hímzett betéttel ,jelzett "Blondel"
13.500 HUF
37.79 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 07:47
3.000 HUF
8.40 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 18:18
4.900 HUF
13.72 USD
Feltöltve: 2024. febr. 05. 18:22
12.000 HUF
33.59 USD
Feltöltve: 2024. jan. 26. 20:57
1.500 HUF
4.20 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 06:59
2.000 HUF
5.60 USD
Feltöltve: 2024. jan. 23. 15:28
50.000 HUF
139.97 USD
Feltöltve: 2023. nov. 23. 01:13
4.800 HUF
13.44 USD
Retro nagy méretű 47,5 cm fekete üveglapos arany csíkos mid century iparművészeti tálca arany csíkos
13.900 HUF
38.91 USD
Feltöltve: 2023. szept. 04. 19:08
5.990 HUF
16.77 USD
armand marseille baba
alföldi lapostányér
rahó
virágos falitányér
kakasviadal
bizsu klipsz
goldfluss
1949 500 lei
süti baba
daday kálmán
akvarell kép
sennyey
fazekasság
balaton kulacs
herendi rokokó
pénzeszsák
csendéletek
népi falvédő
süteményes tányérok
keleti baba
abonyi arany
róza
köretes alföldi
minitrains
gabriel józsef