aranyozott kép (116 tétel)
1921.Antik gótbetűs aranyozott német nyelvű bőrkötés imakönyv gyári állapot HIBÁTLAN a képek szerint
9.999 HUF
27.94 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 07:54
32.000 HUF
89.43 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 07:51
42.000 HUF
117.38 USD
Antik kínai bútor dísz kis méretű dekoratív faragott lakkozott aranyozott térbeli kutya kép 329 8859
9.000 HUF
25.15 USD
Antik kínai bútor dísz kis méretű dekoratív faragott lakkozott aranyozott térbeli virág kép 328 8863
7.000 HUF
19.56 USD
Antik kínai bútor dísz kis méretű dekoratív faragott lakkozott aranyozott térbeli virág kép 327 8862
7.000 HUF
19.56 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 07:39
8.000 HUF
22.36 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 07:37
6.000 HUF
16.77 USD
Antik kínai bútor dísz kis méretű dekoratív faragott lakkozott aranyozott térbeli virág kép 324 8860
6.000 HUF
16.77 USD
Antik kínai bútor dísz kis méretű dekoratív faragott lakkozott aranyozott térbeli kutya kép 323 8858
9.000 HUF
25.15 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 07:31
40.000 HUF
111.79 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 07:30
35.000 HUF
97.81 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 07:28
38.000 HUF
106.20 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 07:27
8.000 HUF
22.36 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 07:25
39.000 HUF
108.99 USD
Antik kínai bútor dísz kis méretű dekoratív faragott lakkozott aranyozott térbeli virág kép 317 8887
7.000 HUF
19.56 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 07:22
6.000 HUF
16.77 USD
Antik kínai bútor dísz kis méretű dekoratív faragott lakkozott aranyozott térbeli virág kép 315 8886
7.000 HUF
19.56 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 22:02
16.500 HUF
46.11 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 14:03
5.000 HUF
13.97 USD
Feltöltve: 2024. máj. 10. 11:02
1.299.000 HUF
3,630.29 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 10:57
3.000 HUF
8.38 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 07:40
1.999 HUF
5.59 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 05:51
2.999 HUF
8.38 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 19:55
12.000 HUF
33.54 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 07:12
19.999 HUF
55.89 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 06:42
22.500 HUF
62.88 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 09:34
7.999 HUF
22.35 USD
15.999 HUF
44.71 USD
5.999 HUF
16.77 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 05:12
5.999 HUF
16.77 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 00:30
1.990 HUF
5.56 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
380.000 HUF
1,061.98 USD
120.000 HUF
335.36 USD
250.000 HUF
698.67 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 07:19
11.999 HUF
33.53 USD
Mára már antik KIJEV aranyozott porcelán táncoló kozákpár kisebb figura HIBÁTLAN 7x7cm képek szerint
2.499 HUF
6.98 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 20:25
8.000 HUF
22.36 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 12:02
3.150 HUF
8.80 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 19:40
9.300 HUF
25.99 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 09:26
19.000 HUF
53.10 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 19:52
1.500 HUF
4.19 USD
Feltöltve: 2024. febr. 24. 00:35
15.000 HUF
41.92 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 14:19
14.000 HUF
39.13 USD
Feltöltve: 2024. febr. 11. 17:36
4.000 HUF
11.18 USD
Feltöltve: 2024. febr. 11. 11:39
4.000 HUF
11.18 USD
Antik art deco gyönyörű csiszolt festett ásvány medál "K" aranyozott foglalatban 2,5cm képek szerint
1.999 HUF
5.59 USD
Antik barokk gyönyörű aranyozott berakásos dísz biztosítótű /akár bross párban 2,8cm a képek szerint
1.499 HUF
4.19 USD
állólámpa asztallal
gubbio
helmut
karkötő műanyag
kollár
robur
felekiné gáspár anni
gábor áron
kerékpár csengő
zsolnay tehén
istenség
gomblyuk jelvény
fekete óra
zongora terítő
pilóta táska
petróleum kanna
2 pengő 1932
miniatűrök
hólyagos
benes józsef
xviii század
tangka
fotós állvány
tóth rozália festmény
kék porcelán tányér