bieder festmény (7 tétel)
August Canzi 1848. Női Portré Eredeti Laparanyozott Keretben Canzi Ágost Bieder Biedermeier Festmény
150.000 HUF
417.62 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 14:25
69.900 HUF
194.61 USD
budai
andor
hatalmas porcelán
ezüst hajó
zsolnay fácános
méhecske
porcelán nyuszi
hollóházi teáscsésze
szent anna
csiszolt üvegpohár
zamárdi
kártyajáték
varjú
antik levesestál
lipton
gagát
aranyozott zsolnay
szövőállvány
solymász
károlyfi
ágyneműhuzat
pianegonda
faragott váza
copeland csésze
régiségek