budavári sándor (2 tétel)
Feltöltve: 2024. jan. 01. 18:05
7.500 HUF
21.09 USD
Feltöltve: 2023. aug. 30. 12:25
55.000 HUF
154.67 USD
turris
18 század
nyíregyháza
likőrös készlet
tíz pengő
pincetok
portréja
réz teáskanna
gyenes gitta
remoska
villeroy tál
vágódeszka
herendi lámpaernyő
zsolnay ökörvérmázas
reif
felülbélyegzett
órás hagyaték
réz edényalátét
építő
lubiana
címeres tányér
aranyozott porcelán
ónémet éjjeli
zsolnay eozin őz
harmonika