doboz étkészlet (12 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 08. 20:37
60.000 HUF
168.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 07:55
18.000 HUF
50.67 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 19:35
570.000 HUF
1,604.64 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
55.85 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
23.650 HUF
66.58 USD
Feltöltve: 2024. febr. 05. 12:40
55.000 HUF
154.83 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
21.950 HUF
61.79 USD
21.950 HUF
61.79 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 09:07
1.700 HUF
4.79 USD
Feltöltve: 2023. nov. 08. 17:35
175.000 HUF
492.65 USD
Feltöltve: 2023. aug. 14. 14:06
36.000 HUF
101.35 USD
ezüst fülbevaló cirkónia
mini tányér
babatakaró
hajóharang
sulytás
lógó fülbevaló
danish
antik pipere
fejléc
zala bútor
cseh porcelán csésze
ezüst 5márka
szecessiós
kovács istván zsolnay
zsolnay 6 személyes teáskészlet
hintázó
francia forradalom
zsolnay piroska
ajka porcelán
ovális keretben
ezüst lábujjgyűrű
zóni lászló
török tál
ametiszt ezüst
hollóházi modern