donner gertrúd (25 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 06. 09:51
245.000 HUF
676.97 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 06:11
29.000 HUF
80.13 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 19:26
68.000 HUF
187.89 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 12:30
48.000 HUF
132.63 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 09:57
11.990 HUF
33.13 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 09:49
59.999 HUF
165.78 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 13:54
11.500 HUF
31.78 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 15:12
39.000 HUF
107.76 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 14:52
6.500 HUF
17.96 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 08:31
27.000 HUF
74.60 USD
Donner Gertrúd porcelán akt, hibátlan, 40 cm, jelzett, szignó
40 cm, szignó, jelzett, hibátlan, gyönyörű állapot
115.000 HUF
317.76 USD
Feltöltve: 2023. okt. 17. 17:08
59.000 HUF
163.02 USD
Feltöltve: 2023. szept. 30. 22:48
13.000 HUF
35.92 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 19:32
99.000 HUF
273.55 USD
antik fali polc
márkus lászló
faragott kő
evőeszközök
hollóházi kék rózsa
egyedi ezüst
eozin akt
eozin sólyom
intarziás tálaló
magyar vizsla
japán kerámia
bábszínház
porcelán mozsár
art deco kávés
bronz vaddisznó
pap
tej kiöntő
nadrágtartó
gobelin medál
gyűrű 51
üveg nehéz
üdítősüveg
zsakó
hajósy
szegő