eötvös józsef (12 tétel)
Gyűjtői csemege.1894.B.Eötvös József könyv,pecsétekkel,szignóval.Aranyozott vászon Gottermayer kötés
40.000 HUF
111.42 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:35
18.000 HUF
50.14 USD
Eötvös József, Báró: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra I-III., jó állapotban
14.990 HUF
41.75 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 08:04
5.500 HUF
15.32 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 07:05
3.800 HUF
10.58 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 09:25
9.800 HUF
27.30 USD
Feltöltve: 2023. aug. 07. 17:42
9.800 HUF
27.30 USD
Feltöltve: 2023. júl. 18. 22:23
18.000 HUF
50.14 USD