ezüst gyűrű rodokrozit (1 tétel)
maple leaf
likőrös palack
margaréta gyűrű
arany kaucsuk
platen az új gyógymód
readers digest
babylon
ballagás
herendi halas kínáló
az elveszett paradicsom
herendi tercia étkészlet
harmann
szaszvaros
fotó keretben
aranyozott evőeszközkészlet
zománctáblák
fa sakk
antik falidísz
kisszőnyeg
mindszent
szintetikus rubin
porcelán asszony
szocreál festmény
hollóházi lüszteres váza
táncos figura