Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
fafaragás (247 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 19:35
120.000 HUF
336.36 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 09:37
3.500 HUF
9.81 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 18:05
15.000 HUF
42.05 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 06:27
20.000 HUF
56.06 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 06:26
10.000 HUF
28.03 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 06:26
9.500 HUF
26.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:52
28.000 HUF
78.48 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 19:13
120.000 HUF
336.36 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 12:56
35.000 HUF
98.11 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 16:16
6.500 HUF
18.22 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 17:53
750.000 HUF
2,102.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 17:53
58.000 HUF
162.57 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 15:20
9.000 HUF
25.23 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 19:53
7.999 HUF
22.42 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 18:39
39.000 HUF
109.32 USD
Feltöltve: 2024. márc. 23. 18:07
11.490 HUF
32.21 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 14:29
12.000 HUF
33.64 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 12:09
75.000 HUF
210.23 USD
Feltöltve: 2024. márc. 16. 07:02
70.000 HUF
196.21 USD
Antik kínai szobor, fafaragás - a nyolc halhatatlan egyike - devóciós figura, szerencsehozó, kedvező
29.990 HUF
84.06 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 19:41
6.490 HUF
18.19 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
280.30 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 06:49
33.000 HUF
92.50 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 08:48
14.800 HUF
41.48 USD
Feltöltve: 2024. febr. 10. 15:56
3.290 HUF
9.22 USD
Feltöltve: 2024. febr. 08. 20:02
18.350 HUF
51.44 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.