gottermayer (4 tétel)
Gyűjtői csemege.1894.B.Eötvös József könyv,pecsétekkel,szignóval.Aranyozott vászon Gottermayer kötés
40.000 HUF
112.61 USD
Jókai Mór/A Három Márványfej.73. Kötet.Aranyozott lapélekkel,Félbőr Gottermayer kötés,1897. 356 olda
14.900 HUF
41.95 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 11:08
14.809 HUF
41.69 USD
luta mara
csopike
rózsaszín korall
pedikűr
magyar zászló
porcelán medve
retro kerámia tányér
kocka üveg
fém madár
tálaló kanál
zsolnay eozin sün
1934
kozák
1 forint 1946
mátraverebély
solingen olló
szent benedek
kétsúlyos
antik sakk
szögmérő
irodaszék
prohászka józsef
antik lakat
pom pom
herendi jegesmedve