gyűrő (3 tétel)
Feltöltve: 2023. nov. 02. 20:54
15.000 HUF
41.96 USD
Feltöltve: 2023. szept. 02. 09:30
10.990 HUF
30.75 USD
szerigráfia
szignált
viktória kávés
jelzett fa
dékány andrás
ónémet étkezőasztal
más
gyöngyház ezüst gyűrű
vörös korall
1941 húsz pengő
csepel autó
angol festmény
bieber
faragott madár
balogh erzsébet
zsolnay eozin gyertyatartó
cd lejátszó
telefonkagyló
xviii század
papp oszkár
tálka müzlis
burchard bélaváry
herendi tartó
vérkő
emberábrázolás bronz