késkészlet (32 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 15:15
7.990 HUF
22.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 17:12
28.000 HUF
78.90 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 18:14
12.860 HUF
36.24 USD
Ezüstözött, antik, szép mintázatú, 5 személyes desszertes vagy halas késkészlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
7.650 HUF
21.56 USD
Feltöltve: 2024. febr. 19. 12:00
9.900 HUF
27.90 USD
Feltöltve: 2023. dec. 28. 10:24
50.000 HUF
140.88 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 00:16
50.000 HUF
140.88 USD
135.000 HUF
380.39 USD
110.000 HUF
309.95 USD
Feltöltve: 2023. dec. 16. 16:58
35.000 HUF
98.62 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 10:25
11.660 HUF
32.85 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 15:55
20.000 HUF
56.35 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 18:52
16.000 HUF
45.08 USD
Feltöltve: 2023. nov. 28. 02:00
36.000 HUF
101.44 USD
Feltöltve: 2023. szept. 15. 09:10
12.000 HUF
33.81 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 20:07
5.990 HUF
16.88 USD
Feltöltve: 2023. aug. 05. 14:03
45.000 HUF
126.80 USD
Feltöltve: 2023. júl. 10. 15:21
28.000 HUF
78.90 USD
csallóközi farkas
fassel l ousa ferenc
kittenberger
tűzaranyozott
korom kati kerámia
pitypang
régi lámpa
imrik
fóka
borsszem jankó
bronz elefánt
bankjegy
fekete gyöngy
trafó
hőlégballon
1869
kahla tányér
kirakat
almandin
lajtabánság
metszett
neobarokk intarziás
gyerek étkészlet
zománcozott teáskanna
1 87