körmöczbányai (0 tétel)
régi antik
álmos
dúsan aranyozott
réz intarziás
siaki
eozin pohár
akvamarin ékszer
bádog edény
szalmás mackó
menükártya
vallási tárgyak
régi rendszám
úszótoll
nagyméretű asztal
alföldi porcelán rózsás
magyar festmény
kaján tibor
bieder falióra
sámson
faház
herendi talpas váza
zsolnay tacsi
tűzzománc doboz
masszív ezüst
cséplés