kötött terítő (12 tétel)
Régi német nyelvű bőr kötésű aranyozott lapszélű imakönyv gyöngyház rózsafüzér csipke terítőn egyben
12.999 HUF
36.62 USD
Feltöltve: 2023. máj. 30. 06:38
6.500 HUF
18.31 USD
tus akvarell
harapós kutya
antik házi áldás
drasche hattyú
mese kazetta
akció figura
antik faliszőnyeg
tányér szett
húsvágó bárd
kendő lovas
gomba dísz
20 lei
régi kád
porcelán asszony
hollóházi kávé kiöntő
bádog tál
faun és nimfa
hollóházi lovas huszár
tölgyleveles
szignó nélkül
szibéria
100 kasmír
női papucs
karácsonyi világítás
német boxer