kakasos ra (2 tétel)
herendi juhász
pezsgősvödör
barokk kanapé
nyilasy sándor
igazgyöngy
10 pengő
hajdúböszörmény
antik lámpabúra
barcsay rézkarc
csatos üveg
haranglábi
kati pamacs
schönberger
zsolnay cukortartó
antik komód
faragó józsef
orosz doboz
herendi csészealj
brettschneider
hímzett párna
indián
litográfia
art deco porcelán
hadihajó
forgalmi sor