keményhátú fotó (23 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 14:04
8.500 HUF
23.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 10:42
4.450 HUF
12.36 USD
Antik nagyméretű szépia keményhátú kabinet fotó Idős hölgy portréja 1880 papírrégiség, fotó ritkaság
4.000 HUF
11.11 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 08:29
48.200 HUF
133.88 USD
FOTÓ FOTÓGRÁFIA FÉNYKÉP MŰTERMI JELZETT KEMÉNYHÁTÚ LÁNY IFJÚ ÚR - HÖLGY FÁBIÁN GIZELLA KÉP ARAD 1913
22.800 HUF
63.33 USD
Feltöltve: 2023. nov. 17. 10:48
4.900 HUF
13.61 USD
Feltöltve: 2023. nov. 17. 10:47
4.900 HUF
13.61 USD
Feltöltve: 2023. nov. 17. 10:46
6.900 HUF
19.17 USD
Feltöltve: 2023. nov. 04. 18:05
8.400 HUF
23.33 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 20:45
8.480 HUF
23.55 USD
Feltöltve: 2023. szept. 24. 19:29
58.200 HUF
161.66 USD
Feltöltve: 2023. aug. 18. 20:31
8.500 HUF
23.61 USD
Feltöltve: 2023. júl. 30. 15:00
54.800 HUF
152.22 USD
mol
hollóházi fóka
sandoz
aranyozott gyűrű
wmf tálca
5 márka 1937
csoki papír
kishonthy
dinnye
zsolnay pillangó mintás teáscsésze
schwarzwaldi
dísz pohár
i istván
eozin kép
carl
gémeskút
csavaros fülbevaló
ezüst töltőtoll
szűz
fésülködő nő
patikamozsár
gyertyamártó
zsolnay jelenetes bögre
zsolnay mosdótál
táltos