komló (6 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 14. 06:39
10.000 HUF
28.08 USD
Hollóházi porcelán sörös korsó, krigli, komló felirattal és mintával két aranyozott csíkkal, jelzett
5.000 HUF
14.04 USD
Feltöltve: 2023. nov. 05. 19:38
10.000 HUF
28.08 USD
Feltöltve: 2023. júl. 03. 06:57
4.800 HUF
13.48 USD