Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
madár váza (143 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 07. 17:47
9.800 HUF
27.23 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 18:43
120.000 HUF
333.41 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 10:38
4.000 HUF
11.11 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 10:19
115.000 HUF
319.52 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 09:26
3.900 HUF
10.84 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
277.81 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 16:24
97.500 HUF
270.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 07:06
5.500 HUF
15.28 USD
Feltöltve: 2024. márc. 23. 13:31
13.500 HUF
37.51 USD
Feltöltve: 2024. márc. 16. 09:13
120.000 HUF
333.41 USD
Feltöltve: 2024. márc. 16. 08:07
112.000 HUF
311.18 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 11:11
29.900 HUF
83.07 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 19:43
14.500 HUF
40.29 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 11:16
12.500 HUF
34.73 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 15:36
3.900 HUF
10.84 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 09:16
8.990 HUF
24.98 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 16:21
24.900 HUF
69.18 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 08:40
1.190 HUF
3.31 USD
Feltöltve: 2024. febr. 03. 11:09
17.150 HUF
47.65 USD
Feltöltve: 2024. jan. 28. 20:42
4.800 HUF
13.34 USD
Feltöltve: 2024. jan. 21. 08:31
6.900 HUF
19.17 USD
Feltöltve: 2024. jan. 17. 08:43
1.700 HUF
4.72 USD
Feltöltve: 2024. jan. 11. 22:35
2.290 HUF
6.36 USD
Feltöltve: 2023. dec. 25. 09:52
46.000 HUF
127.81 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.