minton (0 tétel)
németalföldi
kőrösi
kamarás
pirogránit zsolnay
teás szett
onix állólámpa
urban gábor
vászon törölköző
5 forint 1989
tolltartó
déryné nagy
márványasztal
íj
rakéta lámpa
alka
herendi falitál
bortnyik sándor
réz zsúrkocsi
pátzay pál
zsolnay kisfiú
porcelán madár
zsolnay nyár
liszttartó
restaurált
modell