olasz festő (17 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:05
90.000 HUF
253.52 USD
Gustav Rossi (1898-1976) olaj-vászon csendélet keretben gyönyörű festmény szignált német olasz festő
90.000 HUF
253.52 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 16:45
28.000 HUF
78.87 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 11:03
65.000 HUF
183.10 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 20:00
580.000 HUF
1,633.80 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 11:38
21.500 HUF
60.56 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 10:19
25.000 HUF
70.42 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
580.000 HUF
1,633.80 USD
Feltöltve: 2023. szept. 16. 10:15
19.900 HUF
56.06 USD
Feltöltve: 2023. jún. 06. 10:37
4.500.000 HUF
12,676.07 USD
jézusos festmény
kék sárkány
régi plüss játékok
500pengő 1945
alabástrom ékszerdoboz
fafarag
üvegreszelő
erste
mester béla
tűzzománc morelli edit
drasche leves
régi ajtózár
gruen karóra
szecessziós hölgy
juszkó piroska
art deco nagy tálaló
konfár gyula tájkép
horváth magdolna
gyalogságiásó
kassai antal
cosulich
royal dux jezek
csoki mikulás
miroslav klinger
alföldi porcelán icu