papír betlehem (5 tétel)
Feltöltve: Ma, 21:03
38.000 HUF
106.67 USD
MÉSZÁROS MIHÁLY (1901 – 1982) Betlehem jelzett, pasztell papír kerettel együtt 63 cm X 52 cm jelzett
55.000 HUF
154.39 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 20:55
25.000 HUF
70.18 USD
sohár
jénai tea
varia tál
merőkanál jelzett
herendi készletek fehér
alföld kulacs
100 forint bankjegy 1949
k��szobor
lógós csésze
apátfalvikeramia
14 kart
5 literes unicum
szabad száj
tam��s
ostende
szalóky sándor csendélet
csók istván rézkarcok
kártyanaptár totó
petróleum lámpa csavaró
csőtop
etet
petykó
art deco arany nyaklánc
zsitvai
asztali ra