pató (0 tétel)
iparművészeti réz
korall rózsa
annuska báránnyal
100forint 1946
intarziás tálca
bambisüveg
hologramos
absztrakt bronz szobor
zsolnay díszkancsó
aranyozott falióra
herendi viktória mintás tálka
kőbányai bohóc
porcelán kutya figura
aquincum oroszlán
oltárkereszt
kerámia fej falidísz
műgyanta figurák
zöld festmény
rubinköves
wolford
réz üvegasztal
csebi pogány istván
vrh
kovácsoltvas zár
kézi koszorú