platthy (6 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 00:31
129.000 HUF
358.32 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 10:29
25.000 HUF
69.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 12:27
85.000 HUF
236.10 USD
Platthy György ( 1908-) Somogyapáti, olaj-vászon alkotása, jelzett, keretben. Glatz Oszkár tanítvány
150.000 HUF
416.65 USD
kövi pál
gurulós szék
kandinszkij
szemléltető eszköz
króm lámpa
krón
petróleum főző
gázmaszk
100 pengő 1926
kerékpár lámpa
somogyi soma
kerámia hordó
delft porcelán
tintatartó kalamáris
max ernst
karácsonyi házikó
labradorit medál
konzervdoboz
fürtös
paizs lászló
piko
fábián
epres
spirituszfőző
retro babák