prutkay (3 tétel)
PRUTKAY PÉTER (1947-2022): Aranyfüstbe ment terv 1984.
Egyedi alkotás, aranyfüstpapír, akvarell. Gyűjtők!
80.000 HUF
222.19 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 23:31
2.500 HUF
6.94 USD
herendi kép
teamelegítő
szilveszter
falu
fejér megye
thonet asztalka
zsolnay pompadour 1
sebők zsigmond
elefánt agyar
iparművész medál
bélyegek
figura üveg
conrad
karikás ostor
savaria
arany férfi
19 század
herendi nanking
fillér lot
zöld üvegpohár
ezüst talpas
mcintosh
őz porcelán
csörgő óra
tűzoltó érem