Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
réz madarak (24 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 06. 17:53
65.000 HUF
180.48 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
277.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 17:36
38.000 HUF
105.51 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 20:17
24.990 HUF
69.39 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 10:02
68.000 HUF
188.81 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 11:08
29.800 HUF
82.74 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 01:08
39.990 HUF
111.03 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
9.800 HUF
27.21 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 12:23
5.900 HUF
16.38 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. nov. 11. 23:16
50.000 HUF
138.83 USD
Feltöltve: 2023. jún. 21. 12:23
14.000 HUF
38.87 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
vadászkutya
herendi cyrano
örökség
fischer barométer
borostyán üveg
herendi cigaretta tartó
türkiz karkötő
rőzsehordó
réz tükör
zsolnay pillangós kávéskészlet
paizs lászló
butykos
fém lámpa
kerámia hal
snapszos
grúzia
réz falikép
ónémet éjjeliszekrény
bíró mihály
thonet fogas
beszédes jános
akvamarin gyöngy
diósy antal
antik virágtartó
iskolai szemléltető