réz súly (0 tétel)
ágas korall
norvégia
veres miklós
képtartó medál
retro kerámia kaspó
malajzia
herendi körmös kaspó
lisztes doboz
kék terítő
unicef
kossuth 5
koleszár
szőlősi
tálaló vintage
herpai festmény
sancai
villany
püspöky
jelzett üveg
aqvincumi porcelán
5 ft 1947
népikerámia
kender vászon
kelet
zománcozott ezüst