restaurált szék (0 tétel)
ezüst cipőkanál
zseblámpa régi
ovális keretben
scharff
románia lei
olmütz
gyógyszer doboz
andrás csiky
eton leveses
porcelán figura retro
hal kulcstartó
dutka
dió komód
fodros tányér
capodimonte lámpa
szénbánya
szemtanu
turul bélyeg
memory lane
cspataj
delft csempe
piros terítő
szakrális
méhsejt
kézműves ezüst gyűrű