sérült kerámia (1.242 tétel)
Feltöltve: Ma, 09:57
150.000 HUF
416.77 USD
Feltöltve: Ma, 08:02
38.000 HUF
105.58 USD
Feltöltve: Ma, 07:49
28.000 HUF
77.80 USD
Feltöltve: Ma, 07:45
18.600 HUF
51.68 USD
Feltöltve: Tegnap, 12:44
45.000 HUF
125.03 USD
Feltöltve: Tegnap, 09:20
19.990 HUF
55.54 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 09:50
32.500 HUF
90.30 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 08:02
2.500 HUF
6.95 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 03:56
2.500 HUF
6.95 USD
Kuriózum fellelt állapotban kb 1890-1900 ból Mezőtúri kerámia koronás vagy királykorsó jelzett darab
3.500.000 HUF
9,724.67 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 15:26
45.000 HUF
125.03 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 10:11
10.000 HUF
27.78 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 08:00
2.500 HUF
6.95 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:32
13.425 HUF
37.30 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 06:05
13.800 HUF
38.34 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 19:47
11.900 HUF
33.06 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 14:25
25.000 HUF
69.46 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 10:28
24.000 HUF
66.68 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 09:19
10.000 HUF
27.78 USD
3.880 HUF
10.78 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 16:28
2.500 HUF
6.95 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 16:15
2.800 HUF
7.78 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 06:27
1.500 HUF
4.17 USD
1.400 HUF
3.89 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 18:47
35.000 HUF
97.25 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 16:07
38.420 HUF
106.75 USD