schönberger (16 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 08. 14:23
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
95.000 HUF
264.86 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
390.33 USD
95.000 HUF
264.86 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 19:39
84.150 HUF
234.61 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 17:51
240.000 HUF
669.13 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 17:13
102.000 HUF
284.38 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 15:34
828.000 HUF
2,308.50 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
61.000 HUF
170.07 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 20:31
120.000 HUF
334.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 13:26
60.000 HUF
167.28 USD
parisi nagy
kártyanaptár 1970
2009 200 forintos
német náci ss
bélyeg sor
herendi fedeles tál
zsolnay porcelán alapmázas
belgium euro
porcelán figura szobor
a háromkirályok
váza hántolt
wmf merőkanál
évszámos kerámia
kézimunkaújság
o herendi lapostányér
1972 december
hamadan szőnyeg
100000korona
buddhista antik
bodrogkeresztúr i
csipkeverő orsó
ruha l
1982 március
ferenc józsef 1 florin
alföldi dáliás