szovjet porcelán (2 tétel)
muszlin
korda györgy
mesekocka
2 forintos
kávé hollóházi
bornemisza lászló
gorka lívia tál
buhály
1896
nagypárna huzat
vászon terítő
greguss imre
bizsu ékszer
porcelán kosár
aranyozott nyakék
régi vasút
albus
herendi focista
bronz kép
márvány kandalló
tejopál
chribska
csigatészta készítő
melegszendvics
magnetofon