tálalókanál (0 tétel)
régi fémdoboz
kristály pohár készlet bordó
triptichon
kávéadagoló
velencei dukát
réz kutya
1920 korona
pengő 1945
díszszemle
aranyozott kép
ázsiai bútor
corvin
regensburg
kék lámpa
mokaszin
milka bögre
zenit és
tollasbál
jelzett üveg
markó ernő
breslau
erdei sándor
murano üveg
erdélyi táj
foglalat réz