tökgyalu (6 tétel)
fehérarany gyűrű brill
képeslap világháború
arisaka
malasits
sérült kerámia
pm kerámia
aquincumi aquazur
tvk
művészfesték
gyöngyös arany gyűrű
makray jános
vászonruha
pöttyös zománcos
mg heveder
régi szánkó
egyesület
gázégő
öntöttvas csillár
somogyi kálmán
gösser
aluminium láda
pandora ezüst karkötő
hód
8 karát
kristály art deco